| Artikelcode (SKU) | 137295 |
| EAN | 4007123596584 |
| SKU leverancier | 1308204 |
| Merk | BRENNENSTUHL |
| Kleur | Grijs TPI |
| Kabellengte | 40.00 m |
| Met vergrendeling | 1 |
| Beschermingsklasse | Ii IP |
| Artikelcode (SKU) | 137295 |
| EAN | 4007123596584 |
| SKU leverancier | 1308204 |
| Merk | BRENNENSTUHL |
| Kleur | Grijs TPI |
| Kabellengte | 40.00 m |
| Met vergrendeling | 1 |
| Beschermingsklasse | Ii IP |
| Aansluittechniek | Schrkl |
| Aantal cores | 3 |
| Aderdoorsnede | 2.5 |
| Automatische kabeloprol | Nee |
| Beveiliging | Niet van toepassing |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kabel kwaliteit | Rubber-neopreen |
| Kabelbenaming | H07rn-f 3g2,5 |
| Kabelinvoer in de behuizing | Knikontlasting kabel |
| Kabelkleur | Zwart |
| Kabelstation | Nee |
| Kabelvoorziening | H07rn-f |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koudebestendig volgens | Nee |
| Materiaal handvat | Staal |
| Max. stroombelastbaarheid | 16 A |
| Met aan/ uitschakelaar | Nee |
| Met Bretec | Nee |
| Met CABLEPILOT | Nee |
| Met FI-schakelaar | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Met handvat | Ja |
| Met ROL 'UP | Nee |
| Met testknop | Nee |
| Nominale frequentie | ~ |
| Nominale ingangsspanning | 230 v |
| Trommeldiameter | 320 MM |
| Vermogen opgerolde staat 230V | 1300 W |
| Vermogen uitgerold staat 230V | 3500 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw