| Artikelcode (SKU) | 891562 |
| EAN | 4007123166916 |
| SKU leverancier | 1311254 |
| Merk | BRENNENSTUHL |
| Kabellengte | 25.00 m |
| Met vergrendeling | 1 |
| Beschermingsklasse | Ii IP |
| Aansluittechniek | Schrkl |
| Artikelcode (SKU) | 891562 |
| EAN | 4007123166916 |
| SKU leverancier | 1311254 |
| Merk | BRENNENSTUHL |
| Kabellengte | 25.00 m |
| Met vergrendeling | 1 |
| Beschermingsklasse | Ii IP |
| Aansluittechniek | Schrkl |
| Aantal cores | 3 |
| Aderdoorsnede | 3 |
| Automatische kabeloprol | Geen |
| Basiskleur | Geel |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | G |
| Beveiliging | Niet van toepassing |
| Kabel kwaliteit | Rubber-neopreen |
| Kabelbenaming | H07rn-f 3g2,5 |
| Kabelinvoer in de behuizing | Knikontlasting kabel |
| Kabelkleur | Oranje |
| Kabelvoorziening | H07rn-f |
| Kleur behuizing | Geel |
| Koudebestendig volgens | Geen |
| Materiaal handvat | Kunststof |
| Max. stroombelastbaarheid | 16 A |
| Met aan/ uitschakelaar | Geen |
| Met Bretec | Geen |
| Met CABLEPILOT | Geen |
| Met FI-schakelaar | Ja |
| Met frame | Ja |
| Met glaszekering | Geen |
| Met handvat | Ja |
| Met ROL 'UP | Geen |
| Met wagen | Geen |
| Nominale frequentie | ~ |
| Nominale ingangsspanning | 230 v |
| Trommeldiameter | 380 MM |
| Vermogen opgerolde staat 230V | 1300 W |
| Vermogen uitgerold staat 230V | 3500 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw