| Artikelcode (SKU) | 121809 |
| EAN | 8057685924574 |
| SKU leverancier | 756205024 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 4,85 KG |
| Kleur | Geel RAL 9010 |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 360 x 185 x 310 MM |
| Artikelcode (SKU) | 121809 |
| EAN | 8057685924574 |
| SKU leverancier | 756205024 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 4,85 KG |
| Kleur | Geel RAL 9010 |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 360 x 185 x 310 MM |
| Kabel | 3x1,5 |
| Lengte kabel | 15.5 m |
| Maximum spanning | 500 V |
| Muurbevestiging | Ja |
| Order nr. | 756205024 #ere# |
| Orig. nr. | 4315 |
| Toegelaten vermogen ontrold | 1800 W |
| Toegelaten vermogen opgerold | 1200 W |
| Type oprolhaspel | Elektriciteit |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw