| Artikelcode (SKU) | 121814 |
| EAN | 8053251190589 |
| SKU leverancier | 756205852 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 4,70 KG |
| Kleur | Geel RAL 9010 |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 360 x 185 x 310 MM |
| Artikelcode (SKU) | 121814 |
| EAN | 8053251190589 |
| SKU leverancier | 756205852 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 4,70 KG |
| Kleur | Geel RAL 9010 |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 360 x 185 x 310 MM |
| Kabel | 3x2,5 |
| Kabelgeleiding | Ja |
| Kwaliteit kabel | H05vvf igus cf900 |
| Lengte kabel | 15 m |
| Maximum spanning | 500 V |
| Muurbevestiging | Ja |
| Order nr. | 756205852 #ere# |
| Orig. nr. | 4325/15 |
| Toegelaten vermogen ontrold | 2500 W |
| Toegelaten vermogen opgerold | 1900 W |
| Type oprolhaspel | Elektriciteit |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw