| Artikelcode (SKU) | 268461 |
| EAN | 8057685924598 |
| SKU leverancier | 756205030 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 4,95 KG |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 360 x 185 x 310 MM |
| Kabel | 3x1.5 |
| Artikelcode (SKU) | 268461 |
| EAN | 8057685924598 |
| SKU leverancier | 756205030 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 4,95 KG |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 360 x 185 x 310 MM |
| Kabel | 3x1.5 |
| Kabelgeleiding | Ja |
| Kwaliteit kabel | H05vvf |
| Lengte kabel | 14+1 m |
| Maximum spanning | 500 V |
| Muurbevestiging | Ja |
| Order nr. | 756205030 #ere# |
| Orig. nr. | 4315/gs |
| Toegelaten vermogen ontrold | 1800 W |
| Toegelaten vermogen opgerold | 1200 W |
| Type oprolhaspel | Elektriciteit |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw