| Artikelcode (SKU) | 269144 |
| SKU leverancier | 756205722 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 9,9 KG |
| Breedte | 210 MM |
| Hoogte | 400 MM |
| Lengte | 430 MM |
| Spanning (lader) | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 269144 |
| SKU leverancier | 756205722 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 9,9 KG |
| Breedte | 210 MM |
| Hoogte | 400 MM |
| Lengte | 430 MM |
| Spanning (lader) | 230 V |
| Gewicht | 9900 G |
| Kleur | grijs |
| Kleur (basis) | grijs |
| Spanning | 230 V |
| Lengte (kabel) | 19 MTR |
| Belasting (afgerold, maximaal) | 3000 W |
| Belasting (opgerold, maximaal) | 2000 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw