| Artikelcode (SKU) | 121816 |
| EAN | 10788035 |
| SKU leverancier | 756205869 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 10,8 KG |
| Breedte | 210 MM |
| Hoogte | 400 MM |
| Lengte | 430 MM |
| Artikelcode (SKU) | 121816 |
| EAN | 10788035 |
| SKU leverancier | 756205869 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 10,8 KG |
| Breedte | 210 MM |
| Hoogte | 400 MM |
| Lengte | 430 MM |
| Spanning (lader) | 230 V |
| Kleur | grijs |
| Kleur (basis) | grijs |
| Spanning | 230 V |
| Lengte (kabel) | 22 MTR |
| Belasting (afgerold, maximaal) | 3000 W |
| Belasting (opgerold, maximaal) | 2000 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw