| Artikelcode (SKU) | 268469 |
| EAN | 8057685929630 |
| SKU leverancier | 756205038 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 3,90 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 360 lumen |
| Afmetingen (l x b x h) | 390 x 165 x 310 MM |
| Artikelcode (SKU) | 268469 |
| EAN | 8057685929630 |
| SKU leverancier | 756205038 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 3,90 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 360 lumen |
| Afmetingen (l x b x h) | 390 x 165 x 310 MM |
| Kabel | 2x1 |
| Kwaliteit kabel | H05rnf |
| Lengte kabel | 14+1,5 m |
| Muurbevestiging | Nee |
| Order nr. | 756205038 #ere# |
| Orig. nr. | 5907/330 230v |
| Type oprolhaspel | Verlichting |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw