- Trommel in kunststof
- Met thermische schakelaar en kabelgeleider
- Geschikt voor professioneel binnen- en buitengebruik
- Met stopcontacten 2P + A
| Artikelcode (SKU) | 117899 |
| EAN | 5420000032255 |
| SKU leverancier | LM 85025 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 8,100 KG |
| Netspanning | 220 - 250 V |
| Kabellengte | 25 m |
| Aantal per pallet | 56 stuks |
| Artikelcode (SKU) | 117899 |
| EAN | 5420000032255 |
| SKU leverancier | LM 85025 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 8,100 KG |
| Netspanning | 220 - 250 V |
| Kabellengte | 25 m |
| Aantal per pallet | 56 stuks |
| Schokbestendig | 10 n/mm |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm2 - neopreen) |
| Aantal ingewerkte stopcontacten | 4 |
| CE - gekeurd | ✓ |
| IP-classificatie | 44 |
| Max. vermogen (afgerold) | 3600 W |
| Max. vermogen (opgerold) | 1200 W |
| Met klapdeksels | ✓ |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Temperatuurbestendig | -35 tot/à 70 |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw