- Trommel in kunststof
- Met thermische schakelaar
- Geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Met stopcontacten 2P + A
| Artikelcode (SKU) | 160298 |
| EAN | 5420000025011 |
| SKU leverancier | LM 80050 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 6,8 KG |
| Netspanning | 220 - 250 V |
| Kabellengte | 50 m |
| Aantal per pallet | 50 stuks |
| Artikelcode (SKU) | 160298 |
| EAN | 5420000025011 |
| SKU leverancier | LM 80050 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 6,8 KG |
| Netspanning | 220 - 250 V |
| Kabellengte | 50 m |
| Aantal per pallet | 50 stuks |
| Kabeltype | H05vv-f (3g x 1,5 mm2 - vinyl ) |
| Aantal ingewerkte stopcontacten | 4 |
| CE - gekeurd | ✓ |
| IP-classificatie | 20 |
| Max. vermogen (afgerold) | 2500 W |
| Max. vermogen (opgerold) | 1000 W |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Temperatuurbestendig | -15 tot/à 80 |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw