- Kabelhaspel XT PRO
- Trommel in kunststof
- Met thermische schakelaar en kabelgeleider
- 4 stopcontacten DE/NL
| Artikelcode (SKU) | 191066 |
| EAN | 5420000060623 |
| SKU leverancier | LM 87278 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 12,190 KG |
| Netspanning | 230 V |
| Kabellengte | 40 m |
| Aantal per pallet | 36 stuks |
| Artikelcode (SKU) | 191066 |
| EAN | 5420000060623 |
| SKU leverancier | LM 87278 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 12,190 KG |
| Netspanning | 230 V |
| Kabellengte | 40 m |
| Aantal per pallet | 36 stuks |
| Schokbestendig | 10 n/mm m |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 2,5 mm2 - neopreen) |
| Aantal ingewerkte stopcontacten | 4 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| IP-classificatie | 44 |
| Max. vermogen (afgerold) | 3600 W |
| Max. vermogen (opgerold) | 1200 W |
| Met klapdeksels | ✓ |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Temperatuurbestendig | -35 tot/à 70 |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw