LumX PRO kabelhaspel HO7RN-F 3Gx2,5 kabel - 40 m (Ex. LM 85040)
LumX PRO kabelhaspel HO7RN-F 3Gx2,5 kabel - 40 m (Ex. LM 85040)
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 829560 |
| EAN | 5420000065291 |
| SKU leverancier | LM 87635 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 10,630 KG |
| Netspanning | 230 V |
| Kabellengte | 35 m |
| Aantal per pallet | 36 stuks |
| Artikelcode (SKU) | 829560 |
| EAN | 5420000065291 |
| SKU leverancier | LM 87635 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 10,630 KG |
| Netspanning | 230 V |
| Kabellengte | 35 m |
| Aantal per pallet | 36 stuks |
| Schokbestendig | 10 n/mm m |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 2,5 mm2 - neopreen) |
| Aantal ingewerkte stopcontacten | 4 st/pcs |
| Aantal per overdoos | 2 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| IP-classificatie | 44 |
| Max. vermogen (afgerold) | 3600 W |
| Max. vermogen (opgerold) | 1200 W |
| Met klapdeksels | ✓ |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Temperatuurbestendig | -35 tot/à 70 |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw