| Artikelcode (SKU) | 121803 |
| EAN | 5414919979688 |
| SKU leverancier | 756200712 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 6,50 KG |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 430 x 230 x 465 MM |
| Kabel | 3x2,5 |
| Artikelcode (SKU) | 121803 |
| EAN | 5414919979688 |
| SKU leverancier | 756200712 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 6,50 KG |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 430 x 230 x 465 MM |
| Kabel | 3x2,5 |
| Kabelgeleiding | Ja |
| Lengte kabel | 20+1 m |
| Muurbevestiging | Ja |
| Order nr. | 756200712 #ere# |
| Orig. nr. | Hae32520n |
| Toegelaten vermogen ontrold | 3200 W |
| Toegelaten vermogen opgerold | 1600 W |
| Type oprolhaspel | Elektriciteit |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw