| Artikelcode (SKU) | 172346 |
| EAN | 5414919979671 |
| SKU leverancier | 756200715 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 6,00 KG |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 460 x 230 x 435 MM |
| Kabel | 3x1,5 h07rnf |
| Artikelcode (SKU) | 172346 |
| EAN | 5414919979671 |
| SKU leverancier | 756200715 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 6,00 KG |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 460 x 230 x 435 MM |
| Kabel | 3x1,5 h07rnf |
| Kabelgeleiding | Ja |
| Lengte kabel | 20+1 m |
| Muurbevestiging | Ja |
| Order nr. | 756200715 #ere# |
| Orig. nr. | Hae31520n |
| Toegelaten vermogen ontrold | 2400 W |
| Toegelaten vermogen opgerold | 1000 W |
| Type oprolhaspel | Elektriciteit |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw