| Artikelcode (SKU) | 704689 |
| SKU leverancier | CCWHIWA-2273-203-100 |
| Merk | WT |
| Kleur | transparant (blank) |
| Kleur (basis) | transparant |
| Stroom | 24 A |
| Spanning | 450 V |
| Spanning (nominaal) | 450 V |
| Artikelcode (SKU) | 704689 |
| SKU leverancier | CCWHIWA-2273-203-100 |
| Merk | WT |
| Kleur | transparant (blank) |
| Kleur (basis) | transparant |
| Stroom | 24 A |
| Spanning | 450 V |
| Spanning (nominaal) | 450 V |
| Diameter (ader) | 0,5 - 2,5 MM² |
| Aantal (draden) | 3 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw