| Artikelcode (SKU) | 822803 |
| EAN | 4007841032845 |
| SKU leverancier | 032845 |
| Merk | VSA |
| Vermogen | 2000 W |
| Kleur | Wit RAL 9010 |
| Materiaal | Uv-bestendig kunststof MM |
| Diepte | 89 MM |
| Artikelcode (SKU) | 822803 |
| EAN | 4007841032845 |
| SKU leverancier | 032845 |
| Merk | VSA |
| Vermogen | 2000 W |
| Kleur | Wit RAL 9010 |
| Materiaal | Uv-bestendig kunststof MM |
| Diepte | 89 MM |
| Reikwijdte | 4 m |
| Diameter | 78 MM |
| Type | Passief infrarood V |
| Bescherming | Ip54 |
| Elektrische voeding | 230-240/50-60 V/Hz |
| Registratiehoek | 360 |
| Schemerinstelling | 2 - 2000 LX |
| Tijdsinstelling | 8 - 35 sec/min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw