- Ideaal voor afdaken, carports, overkappingen en balkons
- Reikwijdte tot 12 meter rondom
- Voor buiten en binnen
- Registreert een oppervlak van circa 350 m²
| Artikelcode (SKU) | 120340 |
| EAN | 4007841006532 |
| SKU leverancier | 006532 |
| Merk | VSA |
| Vermogen | 2000 W |
| Hoogte | 82 MM |
| Kleur | Wit RAL 9010 |
| Breedte | 82 MM |
| Artikelcode (SKU) | 120340 |
| EAN | 4007841006532 |
| SKU leverancier | 006532 |
| Merk | VSA |
| Vermogen | 2000 W |
| Hoogte | 82 MM |
| Kleur | Wit RAL 9010 |
| Breedte | 82 MM |
| Materiaal | Uv-bestendig kunststof MM |
| Diepte | 21 MM |
| Reikwijdte | 12 m |
| Bescherming | Ip54 |
| Elektrische voeding | 230-240/50-60 V/Hz |
| Registratiehoek | 360 |
| Schemerinstelling | 2 - 2000 LX |
| Tijdsinstelling | 8 - 35 sec/min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw