3 - voudige stekkerdoos, aan/uit - H05VV-F 3G1,5 mm 1,5 m. kabel
3 - voudige stekkerdoos, aan/uit - H05VV-F 3G1,5 mm 1,5 m. kabel
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 660436 |
| EAN | 5420000058903 |
| SKU leverancier | LM 40826 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,742 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 250 V |
| Kabeltype | H05vv-f (3g x 1,5 mm) vinyl |
| Artikelcode (SKU) | 660436 |
| EAN | 5420000058903 |
| SKU leverancier | LM 40826 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,742 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 250 V |
| Kabeltype | H05vv-f (3g x 1,5 mm) vinyl |
| Aantal per overdoos | 20 st/pcs |
| IP-classificatie | 20 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw