- 2P + A
- 3-voudig stopcontact
| Artikelcode (SKU) | 160306 |
| EAN | 5420000039643 |
| SKU leverancier | NI 243310 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 2,52 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm2 - neopreen) |
| Artikelcode (SKU) | 160306 |
| EAN | 5420000039643 |
| SKU leverancier | NI 243310 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 2,52 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm2 - neopreen) |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Spanning - Stroomsterkte | 230 v - 16 A |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw