- Contactblok met klapdeksels - 2P + A
- 3-voudig
| Artikelcode (SKU) | 155891 |
| EAN | 5420000046955 |
| SKU leverancier | LM 48310 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 5,35 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 2,5 mm2 - neopreen) |
| Artikelcode (SKU) | 155891 |
| EAN | 5420000046955 |
| SKU leverancier | LM 48310 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 5,35 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 2,5 mm2 - neopreen) |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw