- Verdeelblok met 4 stopcontacten en schakelaar
- EN60309
| Artikelcode (SKU) | 117872 |
| EAN | 5420000046559 |
| SKU leverancier | LM 41203 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,118 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Spanning | 250 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 2,5 mm2 - neopreen) |
| Artikelcode (SKU) | 117872 |
| EAN | 5420000046559 |
| SKU leverancier | LM 41203 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,118 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Spanning | 250 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 2,5 mm2 - neopreen) |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw