- Verdeelblok met 4 stopcontacten en schakelaar
- EN60309
- Zonder kabel
| Artikelcode (SKU) | 155888 |
| EAN | 5420000046542 |
| SKU leverancier | LM 41200 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,458 KG |
| Spanning | 250 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Artikelcode (SKU) | 155888 |
| EAN | 5420000046542 |
| SKU leverancier | LM 41200 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,458 KG |
| Spanning | 250 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw