- COMPACT CEE verdeelkasten: SERIES ST. ANTON
- Veilig, betrouwbaar en gemakkelijk gebruik
- Compacte vorm gemaakt van schokbestendige polyamide (thermoplastisch)
- Ergonomisch design
- Klaar bekabeld voor aansluiting
- Spatbestendig
- ISO 9001
- Met kabel
| Artikelcode (SKU) | 191079 |
| EAN | 5420000047136 |
| SKU leverancier | LM 46138 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,002 KG |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm2) neopreen/neoprène |
| Afmetingen | 240 x 170 x 80 MM |
| Artikelcode (SKU) | 191079 |
| EAN | 5420000047136 |
| SKU leverancier | LM 46138 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,002 KG |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm2) neopreen/neoprène |
| Afmetingen | 240 x 170 x 80 MM |
| Aantal per overdoos | 2 st/pcs |
| CE - gekeurd | 0 ✓ |
| Invoer | 1 x cee 16a - 3p - 230v |
| IP-classificatie | 44 |
| Stekkers | Universeel |
| Uitvoer | 3 x cee 16a - 3p- 230v |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw