| Artikelcode (SKU) | 831593 |
| EAN | 5420000067127 |
| SKU leverancier | LM 47930 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 2,500 KG |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Kabeltype | H07rn-f (5g x 2,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 414 x 316 x 164 MM |
| Artikelcode (SKU) | 831593 |
| EAN | 5420000067127 |
| SKU leverancier | LM 47930 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 2,500 KG |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Kabeltype | H07rn-f (5g x 2,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 414 x 316 x 164 MM |
| Aantal per overdoos | 42 st/pcs |
| Anti-Twist-System | ✓ |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Invoer | Cee 400 v - 16a (driefasig) |
| IP-classificatie | 44 |
| Max. uitgangsvermogen | 6400 W |
| Stekkers | Fr/be |
| Uitvoer | 2 x 400 v (16a - driefasig/triphasé) + 4 x 230 v (16a - monofase - fr/be) |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw