| Artikelcode (SKU) | 832226 |
| EAN | 5420000067097 |
| SKU leverancier | LM 47954 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 3,900 KG |
| Kabellengte | 4 m |
| Zekering | Ja A |
| Kabeltype | H07rn-f (5g x 4 mm2 - neopreen) |
| Artikelcode (SKU) | 832226 |
| EAN | 5420000067097 |
| SKU leverancier | LM 47954 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 3,900 KG |
| Kabellengte | 4 m |
| Zekering | Ja A |
| Kabeltype | H07rn-f (5g x 4 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 402 x 322 x 164 MM |
| Aantal per overdoos | 42 st/pcs |
| Anti-Twist-System | ✓ |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Invoer | Cee 32a - 5p |
| IP-classificatie | 44 |
| Max. uitgangsvermogen | 12800 W |
| Stekkers | De/lu |
| Uitvoer | 2 x 400 v (1 x 16a + 1 x 32a - driefasig) + 4 x 230 v (16a - monofase - schuko) |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw