LED straler WS-20 : 20W / IP65
LED straler WS-20 : 20W / IP65
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 888809 |
| EAN | 5420000067066 |
| SKU leverancier | LM 31920S |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 20 W |
| Gewicht | 0,440 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 320 stuks |
| Artikelcode (SKU) | 888809 |
| EAN | 5420000067066 |
| SKU leverancier | LM 31920S |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 20 W |
| Gewicht | 0,440 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 320 stuks |
| Timer | 10 sec - 5 MIN |
| Afmetingen | 159 x 53,4 x 189 MM |
| Kleurtemperatuur | 4000 °k K |
| Aantal per overdoos | 16 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Detectie | 180° - 12 m |
| Energiebesparend | ✓ |
| Helderheid | 5 - 2000 lux |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 1900 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw