LED straler WS-30 : 30W / IP65
LED straler WS-30 : 30W / IP65
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 842105 |
| EAN | 5420000067073 |
| SKU leverancier | LM 31930S |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 30 W |
| Gewicht | 0,660 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 240 stuks |
| Artikelcode (SKU) | 842105 |
| EAN | 5420000067073 |
| SKU leverancier | LM 31930S |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 30 W |
| Gewicht | 0,660 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 240 stuks |
| Timer | 10 sec - 5 MIN |
| Afmetingen | 199 x 56,5 x 221 MM |
| Kleurtemperatuur | 4000 °k K |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Detectie | 180° - 12 m |
| Energiebesparend | ✓ |
| Helderheid | 5 - 2000 lux |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 2850 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw