LED straler WS-50 : 50W / IP65
LED straler WS-50 : 50W / IP65
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 839889 |
| EAN | 5420000067080 |
| SKU leverancier | LM 31950S |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 50 W |
| Gewicht | 0,840 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 144 stuks |
| Artikelcode (SKU) | 839889 |
| EAN | 5420000067080 |
| SKU leverancier | LM 31950S |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 50 W |
| Gewicht | 0,840 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 144 stuks |
| Timer | 10 sec - 5 MIN |
| Afmetingen | 229 x 57,5 x 245,5 MM |
| Kleurtemperatuur | 4000 °k K |
| Aantal per overdoos | 8 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Detectie | 180° - 12 m |
| Energiebesparend | ✓ |
| Helderheid | 5 - 2000 lux |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 4700 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw