| Artikelcode (SKU) | 160630 |
| EAN | 4007841032814 |
| SKU leverancier | 032814 |
| Merk | VSA |
| Vermogen | 20 W |
| Kleur | Wit RAL 9010 |
| Breedte | 180 MM |
| Materiaal | Uv-bestendig kunststof MM |
| Artikelcode (SKU) | 160630 |
| EAN | 4007841032814 |
| SKU leverancier | 032814 |
| Merk | VSA |
| Vermogen | 20 W |
| Kleur | Wit RAL 9010 |
| Breedte | 180 MM |
| Materiaal | Uv-bestendig kunststof MM |
| Diepte | 161 MM |
| Uitvoering | Slave-versie CM |
| Bescherming | Ip44 |
| Lichtkleur | 4000 Kelvin |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °c tot +40 °c |
| Elektrische voeding | 230-240/50-60 V/Hz |
| Lichtsterkte | 1608 LM |
| Levensduur | 50.000 uur |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw