- Halogeen
- Versterkt.
| Artikelcode (SKU) | 117894 |
| EAN | 5420000025059 |
| SKU leverancier | LM 70400 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,014 KG |
| Lengte | 118 MM |
| Verpakt per | 100 ST |
| Spanning | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 117894 |
| EAN | 5420000025059 |
| SKU leverancier | LM 70400 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,014 KG |
| Lengte | 118 MM |
| Verpakt per | 100 ST |
| Spanning | 230 V |
| Lichtbron | halogeen |
| Vermogen | 400 W |
| Gebruiksduur | 2000 H |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw