| Artikelcode (SKU) | 112143 |
| EAN | 5708997356906 |
| SKU leverancier | 03.5690 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 270 MM |
| Breedte | 69 MM |
| Uitvoering | Handlamp CM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 112143 |
| EAN | 5708997356906 |
| SKU leverancier | 03.5690 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 270 MM |
| Breedte | 69 MM |
| Uitvoering | Handlamp CM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Slagvastheid | Ik07 IK |
| Accucapaciteit | 2.6 AH |
| Lichtkleur | Koudwit Kelvin |
| Kleurtemperatuur | 6000 / 6000 K |
| Aanspreekhelderheid | 90 / 2000 LX |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Bediening via app | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Ip54 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 600 LM |
| Hoofdlamp | Led niet uitwisselbaar |
| Hoogte/diepte | 67 MM |
| Ingebouwd laadcircuit | Ja |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Knipperlichtfunctie hoofdlamp | Nee |
| Knipperlichtfunctie nevenlamp | Nee |
| Lamphouder | Geïntegreerde led |
| Lampvermogen hoofdlamp | 6.5 W |
| Lengte aansluitkabel | 1 m |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met acculader | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Nevenlamp | Led niet uitwisselbaar |
| Nom. bedrijfsduur | 15 H |
| Nom. spanning | 100 / 240 V |
| Oplaadtijd | 240 MIN |
| Spanningstype | Dc |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw