| Artikelcode (SKU) | 781592 |
| EAN | 5708997356920 |
| SKU leverancier | 03.5692 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 202 MM |
| Breedte | 40 MM |
| Uitvoering | Handlamp CM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 781592 |
| EAN | 5708997356920 |
| SKU leverancier | 03.5692 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 202 MM |
| Breedte | 40 MM |
| Uitvoering | Handlamp CM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Slagvastheid | Ik07 IK |
| Accucapaciteit | 1.2 AH |
| Lichtkleur | Koudwit Kelvin |
| Kleurtemperatuur | 6500 / 6500 K |
| Aanspreekhelderheid | 35 / 700 LX |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Bediening via app | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Ip54 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 200 LM |
| Hoofdlamp | Led niet uitwisselbaar |
| Hoogte/diepte | 28 MM |
| Ingebouwd laadcircuit | Ja |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Knipperlichtfunctie hoofdlamp | Nee |
| Knipperlichtfunctie nevenlamp | Nee |
| Lamphouder | Geïntegreerde led |
| Lampvermogen hoofdlamp | 2.5 W |
| Lengte aansluitkabel | 1 m |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met acculader | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Nevenlamp | Led niet uitwisselbaar |
| Nom. bedrijfsduur | 20 H |
| Nom. spanning | 100 / 240 V |
| Oplaadtijd | 180 MIN |
| Spanningstype | Dc |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw