Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 897111 |
| EAN | 4015448601029 |
| SKU leverancier | 2000877173 |
| Merk | TECWERK |
| Vermogen | 3 W |
| Accucapaciteit | 1600 MAH |
| Accu | 1 x li-ion polymeer (USB) |
| Accuspanning | 3,8 V |
| Beschermingssoort | Ip65 |
| Lichtstroom | Niveau 1: 150 lm / niveau 2: 300 lm LM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw