- Boost: 2500 lumen - 250 meter
- Hoog: 1000 lumen - 4 uur - 170 meter
- Medium: 400 lumen - 8 uur - 100 meter
- Laag: 20 lumen - 70 uur - 20 meter
| Artikelcode (SKU) | 352481 |
| EAN | 4058205021050 |
| SKU leverancier | 502196 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 352481 |
| EAN | 4058205021050 |
| SKU leverancier | 502196 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Advanced focus system, magnetic charge system, temperature control system, flex sealing technology, natural light, cooling technology, multi-core optics |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 70 H |
| Autonomie mid power | 8 H |
| Autonomie power | 4 H |
| CRI waarde | 90 |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht excl. batterijen | 263 G |
| Gewicht incl. batterijen | 413 G |
| Kenmerken | Dimbaar, transportvergrendeling, flikkervrij, geheugenfunctie, backup modus |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Natuurlijk wit |
| Kleurtemperatuur tot | 4400 K |
| Kleurtemperatuur van | 3700 K |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, laag |
| Lichtsterkte boost | 2500 LM |
| Lichtsterkte low power | 20 LM |
| Lichtsterkte mid power | 400 LM |
| Lichtsterkte power | 1000 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 330 MIN |
| Reikwijdte boost | 250 m |
| Reikwijdte low power | 20 m |
| Reikwijdte mid power | 100 m |
| Reikwijdte power | 170 m |
| Schakelaar | Multifunctionele schakelaar |
| Totale batterij-energie | 35,52 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 4800 MAH |
| Totale batterijspanning | 7,4 V |
| Type batterij | 2x21700 batterijpack 3.7v |
| Type LED | Xtreme |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 3 m |
| Diameter Kop | 51 MM |
| IP-classificatie | Ip67 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw