- Boost: 500 lumen - 200 meter
- Hoog: 300 lumen - 2 uur - 150 meter
- Medium: 100 lumen - 8 uur - 80 meter
- Laag: 15 lumen - 45 uur - 30 meter
| Artikelcode (SKU) | 352479 |
| EAN | 4058205020992 |
| SKU leverancier | 502194 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 352479 |
| EAN | 4058205020992 |
| SKU leverancier | 502194 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Advanced focus system, cooling technology, temperature control system, magnetic charge system, flex sealing technology |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 45 H |
| Autonomie mid power | 8 H |
| Autonomie power | 2 H |
| CRI waarde | 80 |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht excl. batterijen | 154 G |
| Gewicht incl. batterijen | 188 G |
| Kenmerken | Dimbaar, transportvergrendeling, flikkervrij, geheugenfunctie, backup modus |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Neutraal wit |
| Kleurtemperatuur tot | 4400 K |
| Kleurtemperatuur van | 3700 K |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, laag |
| Lichtsterkte boost | 500 LM |
| Lichtsterkte low power | 15 LM |
| Lichtsterkte mid power | 100 LM |
| Lichtsterkte power | 300 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 210 MIN |
| Reikwijdte boost | 200 m |
| Reikwijdte low power | 30 m |
| Reikwijdte mid power | 80 m |
| Reikwijdte power | 150 m |
| Schakelaar | Multifunctionele schakelaar |
| Totale batterij-energie | 6,66 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 1800 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | Polymer 3.7v |
| Type LED | High power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 3 m |
| Diameter Kop | 38 MM |
| IP-classificatie | Ip67 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw