- Boost: 500 lumen - 130 meter
- Hoog: 300 lumen - 2,5 uur - 100 meter
- Medium: 80 lumen - 8 uur - 60 meter
- Laag: 20 lumen - 35 uur - 15 meter
| Artikelcode (SKU) | 832315 |
| EAN | 4058205031769 |
| SKU leverancier | 502793 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 2 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 832315 |
| EAN | 4058205031769 |
| SKU leverancier | 502793 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 2 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Temperature control system, magnetic charge system, fusion beam |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 35 H |
| Autonomie mid power | 8 H |
| Autonomie power | 2,5 H |
| CRI waarde | 80 |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht incl. batterijen | 79 G |
| Kenmerken | Rood licht, transportvergrendeling, memory function, backup mode |
| Kleur hoofdbehuizing | Grijs |
| Kleur lichtbron | Neutraal wit |
| Kleurtemperatuur tot | 5400 K |
| Kleurtemperatuur van | 4600 K |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte boost | 500 LM |
| Lichtsterkte low power | 20 LM |
| Lichtsterkte mid power | 80 LM |
| Lichtsterkte power | 300 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 180 MIN |
| Reikwijdte boost | 130 m |
| Reikwijdte low power | 15 m |
| Reikwijdte mid power | 60 m |
| Reikwijdte power | 100 m |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 3,7 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 1000 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | 1x li-ion batterij 3.7v |
| Type LED | High power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 2 m |
| IP-classificatie | Ip68 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw