- Boost: 1600 lumen - 210 meter
- Hoog: 900 lumen - 3,5 uur - 200 meter
- Medium: 300 lumen - 10 uur - 100 meter
- Laag: 20 lumen - 90 uur - 25 meter
| Artikelcode (SKU) | 832317 |
| EAN | 4058205031967 |
| SKU leverancier | 502802 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium + pc Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 4 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 832317 |
| EAN | 4058205031967 |
| SKU leverancier | 502802 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium + pc Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 4 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Temperature control system, magnetic charge system, adaptive light beam, emergency light, cooling technology, digital advanced focus system |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 90 H |
| Autonomie mid power | 10 H |
| Autonomie power | 3,5 H |
| CRI waarde | 80 |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht incl. batterijen | 198 G |
| Kenmerken | Bluetooth, dimbaar, rood licht, transportvergrendeling, memory function, backup mode |
| Kleur hoofdbehuizing | Grijs |
| Kleur lichtbron | Neutraal wit |
| Kleurtemperatuur tot | 5400 K |
| Kleurtemperatuur van | 4600 K |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte boost | 1600 LM |
| Lichtsterkte low power | 20 LM |
| Lichtsterkte mid power | 300 LM |
| Lichtsterkte power | 900 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 270 MIN |
| Reikwijdte boost | 210 m |
| Reikwijdte low power | 25 m |
| Reikwijdte mid power | 100 m |
| Reikwijdte power | 200 m |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 13,69 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 3700 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | 1x li-ion batterij 3.7v |
| Type LED | Xtreme |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 2 m |
| IP-classificatie | Ip68 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw