Adapter voor BOSCH batterij / LUMX M-serie
Adapter voor BOSCH batterij / LUMX M-serie
niet op voorraad
€4,60 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 832201 |
| EAN | 5420000066830 |
| SKU leverancier | LM 30065 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 65 W |
| Gewicht | 3,050 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Artikelcode (SKU) | 832201 |
| EAN | 5420000066830 |
| SKU leverancier | LM 30065 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 65 W |
| Gewicht | 3,050 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Inhoud | Lamp + kabel + 6 adapters ML |
| Aantal per pallet | 48 stuks |
| Kabeltype | Ho7rn-f (2 x 1,0 mm2 - neopreen) |
| Voltage | 18 V |
| Afmetingen | 250 x 157 x 313,5 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 °k K |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 6500 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw