oebehoren voor LED Strip rol LM 23116 & LM 23148
oebehoren voor LED Strip rol LM 23116 & LM 23148
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 853952 |
| EAN | 5420000071162 |
| SKU leverancier | LM 23148 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 225 W |
| Gewicht | 5,500 KG |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Artikelcode (SKU) | 853952 |
| EAN | 5420000071162 |
| SKU leverancier | LM 23148 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 225 W |
| Gewicht | 5,500 KG |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Aantal per pallet | 48 stuks |
| Kabeltype | H05rn-f (2x 1,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 320 x 320 x 135 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 °k K |
| Aantal per overdoos | 2 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 400 lm/m LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw