Striplamp LED 230V 2000 Lumen (vp=1) ref. LL200230
Delen:
Artikelcode (SKU): 295657 SKU leverancier: 801106055
Specificaties
Artikelcode (SKU) 295657
SKU leverancier 801106055
Merk VYNCKIER
Lengte 1000 MM
Spanning (lader) 230 V
Spanning 230 V
Lichtbron LED
Lengte (kabel) 0,5 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Striplamp LED 230V 2000 Lumen (vp=1) ref. LL200230 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: