| Artikelcode (SKU) | 295657 |
| SKU leverancier | 801106055 |
| Merk | VYNCKIER |
| Lengte | 1000 MM |
| Spanning (lader) | 230 V |
| Spanning | 230 V |
| Lichtbron | LED |
| Lengte (kabel) | 0,5 MM |
| Artikelcode (SKU) | 295657 |
| SKU leverancier | 801106055 |
| Merk | VYNCKIER |
| Lengte | 1000 MM |
| Spanning (lader) | 230 V |
| Spanning | 230 V |
| Lichtbron | LED |
| Lengte (kabel) | 0,5 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw