| Artikelcode (SKU) | 167145 |
| EAN | 4007123576241 |
| SKU leverancier | 1174690 |
| Merk | BRENNENSTUHL |
| Kleur (temperatuur) | 6400 K |
| Vermogen | 21 W |
| Lichtopbrengst | 1200 LM |
| Energielabel | B |
| Artikelcode (SKU) | 167145 |
| EAN | 4007123576241 |
| SKU leverancier | 1174690 |
| Merk | BRENNENSTUHL |
| Kleur (temperatuur) | 6400 K |
| Vermogen | 21 W |
| Lichtopbrengst | 1200 LM |
| Energielabel | B |
| Model (fitting) | GR10q |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw