- Machine aansluitkabel
- Vinyl
| Artikelcode (SKU) | 191059 |
| EAN | 5420000058996 |
| SKU leverancier | EE 80600470 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Gewicht | 0,1 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07bq-f (2 x 1,0 mm2) - vinyl |
| Artikelcode (SKU) | 191059 |
| EAN | 5420000058996 |
| SKU leverancier | EE 80600470 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Gewicht | 0,1 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07bq-f (2 x 1,0 mm2) - vinyl |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw