INSPEC PRO MINI LED 5W + 2W - 500LM + 150LM - IP65, herlaadbaar
INSPEC PRO MINI LED 5W + 2W - 500LM + 150LM - IP65, herlaadbaar
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 888816 |
| EAN | 5420000071056 |
| SKU leverancier | LM 52115 |
| Merk | LUMX |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Aantal per doos | 30 ST |
| Afmetingen | 185 x 50 x 32 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Artikelcode (SKU) | 888816 |
| EAN | 5420000071056 |
| SKU leverancier | LM 52115 |
| Merk | LUMX |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Aantal per doos | 30 ST |
| Afmetingen | 185 x 50 x 32 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Batterijen | 3,7 v - 4000 mah - lithium V |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| Gebruiksduur | 3 - 12 hrs uren |
| IP-classificatie | X6 |
| Lm (lumen) | Lamp 600 lm - torch 200 LM |
| Oplaadtijd | 3 hrs uur |
| USB rechargeable | ✓ |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw