Statief Heavy duty voor LM 64400 / Min. 1,76m - Max. 4,00m
Statief Heavy duty voor LM 64400 / Min. 1,76m - Max. 4,00m
op voorraad
€332,75 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 888909 |
| EAN | 5420000071711 |
| SKU leverancier | LM 64400 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 400 W |
| Gewicht | 17,0 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 888909 |
| EAN | 5420000071711 |
| SKU leverancier | LM 64400 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 400 W |
| Gewicht | 17,0 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Kabeltype | H05rn-f (3g 2,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 106 x 30 x 39cm / 180° - 39 x 39 x 39cm / 360° MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 °k K |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 68 |
| Lm (lumen) | 50000 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw