LED straler XS-10 / oplaadbare Li-batterij / 10W / IP54
LED straler XS-10 / oplaadbare Li-batterij / 10W / IP54
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 888820 |
| EAN | 5420000070998 |
| SKU leverancier | LM 16620 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 20 W |
| Gewicht | 0,600 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Aantal per doos | 10 ST |
| Artikelcode (SKU) | 888820 |
| EAN | 5420000070998 |
| SKU leverancier | LM 16620 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 20 W |
| Gewicht | 0,600 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Aantal per doos | 10 ST |
| Afmetingen | 175 x 205 x 85 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Batterijen | 3,7 v - 5000 mah - lithium V |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 1800 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw