- Hoog: 4500 lumen - 1,25 uur
- Medium: 2000 lumen - 2,5 uur
- Laag: 400 lumen - 12 uur
| Artikelcode (SKU) | 162875 |
| EAN | 4058205016230 |
| SKU leverancier | 502002 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 142 MM |
| Breedte | 307 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Diepte | 44 MM |
| Artikelcode (SKU) | 162875 |
| EAN | 4058205016230 |
| SKU leverancier | 502002 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 142 MM |
| Breedte | 307 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Diepte | 44 MM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Powerbank function, cooling technology |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 5+2 |
| Autonomie low power | 12 H |
| Autonomie mid power | 2,5 H |
| Autonomie power | 1,25 H |
| CRI waarde | 80 |
| Focussysteem | Nee |
| Gewicht incl. batterijen | 1740 G |
| Kenmerken | Dimbaar, bluetooth® |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 6600 K |
| Kleurtemperatuur van | 5400 K |
| Lichtfuncties | Hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte low power | 400 LM |
| Lichtsterkte mid power | 2000 LM |
| Lichtsterkte power | 4500 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 240 MIN |
| Schakelaar | Multifunctionele schakelaar |
| Totale batterij-energie | 44,4 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 4000 MAH |
| Totale batterijspanning | 11,1 V |
| Type batterij | 3x21700 batterijpack 3.7v |
| Type LED | Cob |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 1 m |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw