| Artikelcode (SKU) | 510582 |
| EAN | 4058205019637 |
| SKU leverancier | 502136 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 510582 |
| EAN | 4058205019637 |
| SKU leverancier | 502136 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Rapid focus |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2 |
| Autonomie low power | 5,5 H |
| Autonomie power | 2,5 H |
| Beschermingsgraad | Ip44 |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 25 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht excl. batterijen | 133 G |
| Gewicht incl. batterijen | 178,5 G |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7500 K |
| Kleurtemperatuur van | 5500 K |
| Lengte gedefocusseerd | 190 MM |
| Lengte gefocusseerd | 204 MM |
| Lichtfuncties | Hoog, laag |
| Lichtsterkte low power | 140 LM |
| Lichtsterkte power | 280 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 300 MIN |
| Reikwijdte low power | 90 m |
| Reikwijdte power | 130 m |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 9,25 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 2500 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | 18650 3.7v |
| Type LED | Cob + power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 1 m |
| Diameter Kop | 35 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw