- LED LL-24 Doorlusverlichting 24 W
- SMD LED Technology
- Incl. Clips
- Maximaal koppelen van 10 armaturen
| Artikelcode (SKU) | 117859 |
| EAN | 5420000062177 |
| SKU leverancier | LM 36724 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 24 W |
| Gewicht | 1,12 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 117859 |
| EAN | 5420000062177 |
| SKU leverancier | LM 36724 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 24 W |
| Gewicht | 1,12 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 90 Paar |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 1,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 1200 x 72 x 58 MM |
| Kleurtemperatuur | 6400 °k °K |
| Aantal ingewerkte stopcontacten + klapdeksels | 1 |
| Aantal per overdoos | 6 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 2400 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw