| Artikelcode (SKU) | 544363 |
| SKU leverancier | 4000873339 |
| Merk | NDW |
| Techniek (accu, batterij) | Li-ion |
| Spanning | 7,4 V |
| Beschermingsgraad | IP 65 |
| Lichtbron | LED |
| Vermogen | 20 W |
| Artikelcode (SKU) | 544363 |
| SKU leverancier | 4000873339 |
| Merk | NDW |
| Techniek (accu, batterij) | Li-ion |
| Spanning | 7,4 V |
| Beschermingsgraad | IP 65 |
| Lichtbron | LED |
| Vermogen | 20 W |
| Energielabel | A |
| Capaciteit (accu, batterij) | 4,4 AH |
| Capaciteit (accu, batterij) | 4400 MAH |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw