- LED straler F-30
- Plooibaar
- High quality SMD LED
| Artikelcode (SKU) | 117856 |
| EAN | 5420000049543 |
| SKU leverancier | LM 36130 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 30 W |
| Gewicht | 1,994 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 117856 |
| EAN | 5420000049543 |
| SKU leverancier | LM 36130 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 30 W |
| Gewicht | 1,994 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 120 st/pcs |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 1,0 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 320 x 295 x 190 MM |
| Kleurtemperatuur | 6000 °k °K |
| Aantal per overdoos | 6 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 2400 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw